Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
01. máj 2016

Fica dnes prepustili z nemocnice, zotavovať sa bude doma

Fico sa na svojom profile na facebooku poďakoval lekárom i sestrám za starostlivosť o seba a iných pacientov, NÚSCH označil za špičkové pracovisko.

Fica dnes prepustili z nemocnice, zotavovať sa bude doma

Foto: TASR/Pavel Neubauer

Foto: TASR/Pavel Neubauer

Premiéra Roberta Fica dnes prepustili do domáceho liečenia z bratislavského Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb (NÚSCH), kde bol operovaný a hospitalizovaný. Pre TASR to povedala hovorkyňa NÚSCH Dobroslava Krajačičová.

Fico o prepustení z ústavu informoval aj na svojom oficiálnom profile na facebooku. Poďakoval sa lekárom i sestrám za starostlivosť o seba či iných pacientov, NÚSCH označil za špičkové pracovisko. „Čaká ma rehabilitácia,“ uviedol.

„Predseda vlády naďalej vykonáva svoju funkciu a komunikuje so svojím najbližším pracovným okolím,“ informovala TASR premiérova hovorkyňa Beatrice Szabóová.

Ficovi operoval srdce 22. apríla prednosta a primár kardiochirurgie Michal Hulman s tímom. O aký zákrok išlo, oficiálne nepotvrdili. Premiér bol pre zdravotné problémy hospitalizovaný v NÚSCH od 14. apríla.

Inzercia

Odporúčame

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, ktorí prispievajú od 5,- € mesačne alebo 60,- € ročne. Pridajte sa k nim teraz, prosím.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.