Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
29. máj 2023, 13:11

Na východe Slovenska budú prebiehať rozsiahle presuny techniky a materiálu. Ide o súčasť cvičenia Ozbrojených síl Alertex 2023, ktoré má preveriť spôsobilosť logistických útvarov zorganizovať a vykonať presun. Ozbrojené sily upozorňujú na dodržiavanie pravidiel cestnej premávky a pokyny sprevádzajúcich vozidiel. Cvičenie je dlhodobo plánované. „Žiadame preto spoluobčanov, aby neprispievali k šíreniu dezinformácií,“ vyzvali OS. (tasr)

Inzercia

Dnes treba vedieť

pred hodinou

„Pre nás je Progresívne Slovensko s touto mentálnou výbavou neprijateľné. Program PS v hodnotovej oblasti je extrémistický,“ vraví predseda KDH Milan Majerský, ktorý pokladá súčasné preferencie niektorých strán za nadhodnotené a vysvetľuje, prečo by s progresívcami do koalície najradšej nešiel. Na druhej strane dodáva, že KDH si v hodnotových témach v parlamente nepôjde „promo jazdu“ len preto, aby sa ukázalo pred konzervatívnym svetom.

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, ktorí prispievajú od 5,- € mesačne alebo 60,- € ročne. Pridajte sa k nim teraz, prosím.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.