Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
25. apríl 2016, 11:04

Premiér Fico sa má podľa Pellegriniho každým dňom lepšie

"Nabehol na cestu rekonvalescencie. Myslím si, že do niekoľkých týždňov by sa mohol vrátiť do práce," povedal dnes Pellegrini.

Premiér Robert Fico (Smer-SD), ktorý je po operácii srdca, sa má podľa podpredsedu vlády pre investície Petra Pellegriniho (Smer-SD) každým dňom lepšie. "Nabehol na cestu rekonvalescencie. Myslím si, že do niekoľkých týždňov by sa mohol vrátiť do práce," povedal dnes Pellegrini.
      Fica v prípade potreby zastupujú podpredsedovia vlády. "Dohadujeme to tak ad hoc, vždy si dohadujeme nejakým spôsobom týždenný program medzi sebou. Dnes viedol vládu podpredseda Kaliňák, ja sa zase zúčastňujem na nejakých stretnutiach. Všetko ide hladko, tak ako má a tak, ako nás o to požiadal premiér," priblížil.
      Šéf kabinetu je pre zdravotné problémy hospitalizovaný od 14. apríla v Národnom ústave srdcových a cievnych chorôb v Bratislave, kde podstúpil kardiochirurgický zákrok.

 

Inzercia

Dnes treba vedieť

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, ktorí prispievajú od 5,- € mesačne alebo 60,- € ročne. Pridajte sa k nim teraz, prosím.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.