Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
23. apríl 2016

Fico je po operácii v stabilizovanom stave

Premiér Robert Fico je po piatkovej (22. 4.) operácii naďalej hospitalizovaný na oddelení ARO v Národnom ústave srdcových a cievnych chorôb v Bratislave.

"Stav pána predsedu vlády je po kardiochirurgickom zákroku stabilizovaný, leží na ARO a prognózy sú dobré," uviedla dnes hovorkyňa ústavu Dobroslava Krajačičová.

Fica operoval prednosta a primár kardiochirurgie Michal Hulman so svojím tímom. "Zákrok prebiehal štandardným spôsobom," povedal Hulman. O aký išlo, ústav nekonkretizoval. Bližšie informácie lekári na Ficovu žiadosť a jeho rodiny neposkytujú.

Šéf kabinetu je pre zdravotné problémy hospitalizovaný od minulého štvrtka (14. 4.).

Inzercia

Odporúčame

-10%
Vojna a trest
24,90 22,41

Novinka Michaila Zygara / Vojna a trest

Kto je zodpovedný za túto vojnu? pýta sa ruský novinár Michail Zygar. A odpovedá: my všetci! Spisovatelia, historici i obyčajní Rusi a Rusky. V knihe sa zamýšľa nad koreňmi ruskej nenávisti voči Ukrajine, z ktorej vyvrela najhoršia vojna tohto storočia.

Kto je zodpovedný za túto vojnu? pýta sa ruský novinár Michail Zygar. A odpovedá: my všetci! Spisovatelia, historici i obyčajní Rusi a Rusky.

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, ktorí prispievajú od 5,- € mesačne alebo 60,- € ročne. Pridajte sa k nim teraz, prosím.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.