Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
23. apríl 2016

Tatar chce reprezentovať, posledné slovo budú mať lekári

Tomáš Tatar chce posilniť slovenskú hokejovú reprezentáciu na blížiacom sa svetovom šampionáte v Rusku.

Má však podozrenie na roztrhnuté kĺbové puzdro v ramene, aj preto počká, ako mu v Detroite dopadnú pondelňajšie výstupné testy. Rozhodujúce slovo budú mať lekári. S Tomášom Jurčom sa generálny manažér Róbert Švehla zatiaľ nespojil.

"Červené krídla" ukončili klubovú sezónu v noci na piatok, keď prehrali na ľade Tampy Bay 0:1 a v sérii 1. kola play off jej podľahli 1:4. Tatara v závere pribrzdila bolesť v ramene, viac však odhalia až výstupné testy. "Rozprával som sa s Tomášom a má podozrenie na roztrhnuté puzdro. Postup je taký, že budeme čakať do pondelka, keď má výstupné testy. Potom si zavoláme a uvidíme, či ho lekári uvoľnia pre potreby reprezentácie. Je to výlučne na ich rozhodnutí. On zatiaľ chce prísť, takže budeme musieť byť trpezliví," uviedol Švehla.

Kouč Zdeno Cíger k Tatarovmu zdravotnému stavu dodal: "Múdrejší budeme v pondelok. Výsledky z magnetickej rezonancie by mal poslať aj nášmu reprezentačnému lekárovi, uvidíme, ako sa to vyvinie."

Inzercia

Odporúčame

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, ktorí prispievajú od 5,- € mesačne alebo 60,- € ročne. Pridajte sa k nim teraz, prosím.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.