Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
22. apríl 2016

Danko má v pléne chýbať už od začiatku budúceho týždňa, priznal Glváč

Predseda Národnej rady SR Andrej Danko má v parlamente chýbať už od začiatku budúceho týždňa. Uviedol to podpredseda parlamentu Martin Glváč s tým, že Dankove povinnosti pri vedení schôdze si rozdelia podpredsedovia. Šéfka komunikácie parlamentu Zuzana Čižmáriková dnes potvrdila, že Danka zastúpi Béla Bugár.

Predseda parlamentu má zdravotné ťažkosti a nie je vylúčená ani operácia. Kedy by k nej malo dôjsť, zatiaľ nie je známe. "Kým nie je skončená diagnostika, nevieme to ani vyvrátiť, ani potvrdiť, ale je pravdepodobná operácia," povedala Čižmáriková. Danko podľa jej slov absolvoval základnú preventívnu prehliadku a ďalšie vyšetrenia. Nepovedala, aké ďalšie vyšetrenia ho čakajú.
      

Danko je pacientom Národného onkologického ústavu (NOÚ). Podľa hovorkyne NOÚ Viktórie Vasilenkovej má nejasný ložiskový nález v stene žalúdka. O ďalšom postupe bude onkologický ústav informovať. Čižmáriková nepovedala, či majú vyšetrenia vylúčiť alebo potvrdiť onkologické ochorenie. 

Inzercia

Odporúčame

Realizácia slovensko-poľského plynovodu napreduje

Realizácia slovensko-poľského plynovodu napreduje

Realizácia projektu slovensko-poľského prepojenia plynárenských prepravných sietí napreduje tak, aby plynovod mohol byť spustený do komerčnej prevádzky podľa plánu, teda v roku 2019. Uviedol to pre TASR špecialista externej komunikácie spoločnosti Eustream Pavol Kubík.

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, ktorí prispievajú od 5,- € mesačne alebo 60,- € ročne. Pridajte sa k nim teraz, prosím.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.