Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Kultúra
23. február 2023

Z kníh Postoja

Vydali sme ďalšiu výbornú knihu českého kňaza Štěpána Smolena

Ak ešte stále hľadáte vôľu naštartovať svoje pôstne odhodlanie, odporúčame vám siahnuť po našej novinke.

Vydali sme ďalšiu výbornú knihu českého kňaza Štěpána Smolena

Štandardne nebýva zvykom prekladať české knihy do slovenčiny, no my sme pred pár rokmi urobili výnimku, z ktorej sa dnes stalo pravidlo.

Vydali sme totiž Buď, kde si – knihu mladého českého kňaza Štěpána Smolena –, a to len z čistej radosti z knihy samotnej. Skromne sme čakali, že možno predáme pár sto kusov a múdrosť púštnych otcov sa tak dostane k pár ľuďom navyše. Buď, kde si však dodnes patrí k našim najpredávanejším knihám, okrem nej sme preložili Štěpánovu malú brožúrku Do boja s ružencom, o ktorú bol takisto slušný záujem, a dnes sa tešíme, že vydávame jeho ďalšiu knihu Cesta na Západ, ktorá vás určite zasiahne...

Sám Štěpán hovorí, že „svojou prvotinou si získal zástupy priaznivcov a tých sa knihou Cesta na Západ pokúsil stratiť“.

Bude to však naozaj tak? To môžete zistiť sami.

Ak ešte stále hľadáte vôľu naštartovať svoje pôstne odhodlanie a pripraviť sa na Veľkú noc naplno, odporúčame vám siahnuť po našej novinke a putovať s jej autorom Európou cestami, na ktorých Krista nachádzal na nečakaných miestach, cez bohaté krajiny, v ktorých však hlad po Božom synovi už väčšinou vyprchal, a hľadať odpovede na životné otázky nielen od svätej Terezky, ale aj od dávnej priateľky Anežky, ktorá počas jedného semestra záhadne zmĺkla a bez vysvetlenia sa vytratila do Paríža.

Inzercia

Odporúčame

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.