Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
24. marec 2016

Po Šťastnom, Švarnom či Viedenskom dostal v Slovane zmluvu aj Jeglič

Slovenský účastník Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) Slovan Bratislava sa v rámci prebiehajúceho procesu predlžovania kontraktov dohodol aj so Žigom Jegličom. Slovinský krídelník bude obliekať "belasý" dres do 30. apríla 2017. Informáciu priniesol oficiálny klubový web.

V uplynulom období sa Slovan dohodol na predĺžení zmlúv s Andrejom Šťastným, Ivanom Švarným či Marekom Viedenským. Ďalším do partie je Jeglič, ktorý tak na konci leta odštartuje svoju tretiu sezónu za Slovan. Do klubu prišiel v lete 2014 z tímu nemeckého šampióna ERC Ingolstadt a svoje miesto v Bratislave si zastal. V prvom ročníku nazbieral 23 bodov, v tom uplynulom pridal o dva viac. Pre Slovan bol mimoriadne cenným hráčom najmä v realizácii samostatných nájazdov. "HC SLOVAN Bratislava je veľmi rád, že Žiga Jeglič sa rozhodol pokračovať v pôsobení v Slovane a želá mu úspešnú sezónu," píše sa na oficiálnom webe.
 

Inzercia

Odporúčame

Škoda Auto sa vlani stala najziskovejšou veľkoobjemovou značkou celého koncernu VW

Škoda Auto sa vlani stala najziskovejšou veľkoobjemovou značkou celého koncernu VW

Štvrť storočia po vstupe nemeckého koncernu Volkswagenu (VW) do Škoda Auto sa česká automobilka vlani stala najziskovejšou veľkoobjemovou značkou celého koncernu. Z každej koruny tržieb mala zisk pred zdanením takmer 11 halierov. Na škandál s emisiami si firma pripravila finančné rezervy. Uviedol to dnes na svojej internetovej stránke český denník Mladá fronta Dnes (MF DNES).

Karadžič je zodpovedný za ostreľovanie obliehaného Sarajevo

Karadžič je zodpovedný za ostreľovanie obliehaného Sarajevo

Medzinárodný tribunál pre vojnové zločiny v bývalej Juhoslávii (ICTY) dnes v prvej časti rozsudku nad bývalým bosnianskosrbským prezidentom Radovanom Karadžičom rozhodol, že nemá dostatok dôkazov pre dokázanie jedného z dvoch bodov genocídy, v ktorých bol Karadžič obvinený. Uznal ho však zodpovedným za vraždy, útoky na civilistov a iné hrôzy, ku ktorým došlo počas 44-mesačného obliehania metropoly Sarajevo v rámci bosnianskej vojny (1992-1995). Celý konflikt si vyžiadal zhruba 100.000 mŕtvych.

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.