Spory v pravici sú prkotiny, vládnuť dokážeme

Spory v pravici sú prkotiny, vládnuť dokážeme

Spravili sme chybu, ak sme vyzerali, že kultúrno-etické témy sú našou prioritou.

Pri našej prvej otázke na jeho posledný útok na šéfa Mostu Bélu Bugára, ktorého označil za kádrováka, nás Sulík obvinil z toho, že nerozumieme irónii a nútime ho márniť čas nepodstatnými témami. Nepáčila sa mu ani naša otázka, či niektorých jeho liberálnych voličov nevyrušuje, že SaS sa od referenda o rodine koncentruje najmä na ekonomické témy. Očividne pookrial pri téme migračnej krízy.

O tom, čo sa dialo v zákulísí pred reláciou a po jej nahrávaní, si môžete prečítať v článku Richard Sulík: Live.

 

Pozrite si aj staršie diskusie: 

V diskusii sme sa Jána Figeľa sme sa pýtali, prečo masívnejšie neprezentovali nové tváre na svojej kandidátke. Konfrontovali sme ho tiež s kuloárnymi informáciami, že post európskeho splnomocnenca pre prenasledovaných kresťanov, ktorý navrhuje zriadiť, má byť jeho únikovou cestou zo slovenskej politiky.

Na našu otázku, či sa prípadná pravicová koalícia neskončí fiaskom a samopovalením vlády, odpovedal, že lekcia, ktorú si vtedy pravica uštedrila, je taká silná, že podľa neho to nehrozí, pripomenul, že v OĽANO museli kandidáti podpisovať záväzok, že vlastnú vládu nezhodia.

 

Pozrite si aj staršie diskusie: 

S Igorom Matovičom sme diskutovali o viacerých témach: o jeho predaji firmy, mediálnej vojne s premiérom Robertom Ficom, ale najmä o tom, ako vidí situáciu po voľbách, či dochádza pred voľbami k istému zmierovaniu medzi ním a opozičnými politikmi, ktorí ho dosiaľ odmietali ako partnera do vlády. Aj o tom, aké ďalšie plány má so svojou stranou a či boj proti korupcii naozaj vníma ako liek na všetky neduhy tejto krajiny.

 

O tom, čo sa dialo v zákulísí pred reláciou a po jej nahrávaní, si môžete prečítať v článku  Igor Matovič: Live.

Pozrite si aj predchádzajúcu diskusiu s Radoslavom Procházkom.

Pár slov k tomu, čo na videu neodznelo, nájdete v článku Jaroslava Danišku Rado Procházka: Live.

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo