Ako bojujú Smer a Sieť o voliča (video)

Ako bojujú Smer a Sieť o voliča (video)

V Banskej Bystrici a vo Zvolene sme sledovali mítingovú šou dvoch hlavných súperov v týchto voľbách, Smeru a Siete. Pozrite si najzaujímavejšie momenty a náš komentár.

Minulý piatok bol medzi Smerom a Sieťou stredoslovenský mítingový duel – do Športovej haly Dukla v Banskej Bystrici si prišli tisícky zväčša starších ľudí pozrieť míting Smeru. Robert Fico neprišiel, keďže bol na samite v Bruseli, snažili sa ho zastúpiť Peter Pellegrini, Robert Kaliňák a Miroslav Lajčák. Míting mal profesionálnu réžiu, naplánovanú do posledného detailu, s večne usmiatym moderátorom Martinom Nikodýmom a s Kulym, ktorý v sprievode orchestra spieval piesne Karola Duchoňa. Dobre naladení lídri Smeru nehovorili veľa, išlo im o odovzdanie hlavného posolstva – len so Smerom zabránite, aby boli na Slovensko privezené desaťtisíce migrantov z cudzej kultúry. Minister zahraničia Lajčák k tomu ešte pridal postreh, aby sme si vážili, kde žijeme, keďže v mnohých veľkomestách sa už ľudia boja chodiť na kávu.

Publikum na mítingu Siete zabával Štefan Skrúcaný so svojimi vtipmi a imitáciami opilcov. Nie vždy to celkom ladilo s hlavnými rečníkmi Radoslavom Procházkom a Miroslavom Beblavým, ktorí pred necelými tromi stovkami Zvolenčanov uvažovali, ako opraviť pokazený štát. 

 

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo