Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
23. jún 2022, 18:30
Igor Matovič urobil z protiinflačného balíka politický súboj, ktorý „sa snaží za

Foto TASR

Igor Matovič urobil z protiinflačného balíka politický súboj, ktorý „sa snažil zaobaliť do toho, že niekto je za rodiny a niekto je proti rodinám,“ hovorí Juraj Šeliga, podľa ktorého to takto nesedí. V rozhovore tiež pripustil ako jednu z možností vyriešenia napätia v koalícii rekonštrukciu vlády. „Ak sa do krátkeho času nezačnú riešiť platy učiteľov, verejná správa, zdravotníci, ak nebudeme riešiť, čo s plynom od 1. 1. 2023, rovnako ceny benzínu a energií, tak ja tam nevidím význam, aby som tam (v koalícii) zostal,“ dodal Šeliga. (sme)

Inzercia

Dnes treba vedieť

pred 8 hodinami

Futbalisti Slovana Bratislava remizovali v úvodnom zápase 1. predkola Ligy majstrov s FC Dinamo Batumi 0:0. Domáci si na Tehelnom poli vytvorili viacero šancí, ani jedna strela však neskončila v sieti ich gruzínskeho súpera. Presadiť sa nedokázali napriek tomu, že väčšiu časť zápasu odohrali v početnej prevahe. (tasr)

pred 9 hodinami

Muž obvinený z odpálenia bomby v aute, ktorá v roku 2017 na Malte usmrtila novinárku Daphne Caruanovú Galiziovú, sa priznal. Čoskoro uvedie aj mená ďalších osôb zapojených do plánovania jej vraždy. (tasr)

pred 9 hodinami

Súhrn udalostí v stredu 6. júla:

pred 9 hodinami

Rafael Nadal bude súperom Nicka Kyrgiosa v semifinále Wimbledonu. Španiel otočil štvrťfinálový duel s Američanom Taylorom Fritzom a zvíťazil po takmer štyriapolhodinovom päťsetovom boji. (tasr)

pred 9 hodinami

Muž obvinený z hromadnej streľby pri oslavách Dňa nezávislosti na predmestí Chicaga sa priznal. Robert Crimo polícii povedal, že po streľbe na predmestí Highland Park išiel do neďalekého Madisonu v štáte Wisconsin, kde premýšľal o ďalšom útoku. (tasr)

Inzercia

Inzercia

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.