Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
22. jún 2022, 14:38
Hnutie OĽaNO k schválenému balíku pomoci

Foto - TASR

„Najmä na našich liberálnych poslancov boli obrovské tlaky, aby hlasovali proti prelomeniu veta a boli za chrumkavých, vraví šéf poslaneckého klubu OĽaNO Michal Šipoš. Igor Matovič hovorí, že krátko pred hlasovaním došlo k sprisahaniu poslancov z SaS, Smeru, Hlasu a Republiky, aby hlasovali proti prelomeniu veta. „Na základe toho sa viacerí poslanci OĽaNO rozhodli hlasovať napokon za prelomenie veta,“ povedal líder OĽaNO. „Je mi ľúto, že Juraj Šeliga a spol. tiež v poslednej chvíli otočili.“

Inzercia

Dnes treba vedieť

pred 2 hodinami

Ak by Igorovi Matovičovi záležalo na urovnaní vzťahov, ocenil by pondelkové rozhodnutie strany SaS vrátiť sa na koaličnú radu a prestal by útočiť, uviedol Richard Sulík (SaS) v reakcii na výzvu lídra OĽaNO o ukončení sporov. „Naopak, on po všetkých našich upozorneniach prelomil veto prezidentky s fašistami proti vôli dvoch koaličných partnerov a opakovane na nás útočil,“ napísal Sulík. SaS deklarovala, že ďalší postup včas oznámi.

pred 3 hodinami

„Ja viem, že odpustenie sa nedá vynútiť, ale je to veľký prejav veľkorysosti, ktorý občania určite ocenia,“ povedal premiér Eduard Heger na margo slov Igora Matoviča, ktorý prosil Richarda Sulíka a jeho kolegov z SaS o odpustenie. „Ak by sa toto podarilo, tak by to bola veľká vec a veľký krok pre celé ďalšie dva roky nášho fungovania,“ dodal premiér, ktorý zároveň chce, aby sa SaS vrátila na koaličné rady.

Inzercia

Inzercia

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.