Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Spoločnosť
20. jún 2022

Letný magazín pre podporovateľov

Získajte ho teraz aj vy!

Stránky tlačeného letného vydania, ktoré pripravujeme len pre našich podporovateľov, sme naplnili skutočne výnimočným obsahom.

Získajte ho teraz aj vy!

Prichádza čas dovoleniek a prázdnin, na ktoré sa tešíme o čosi viac ako po minulé roky. Nečudo. Predchádzajúci rok bol naozaj ťažký. Pre mnohých vôbec najťažší.  

Skôr ako sme stihli vyprevadiť pandémiu, už na našom prahu stáli tisícky utekajúcich ukrajinských matiek s deťmi. Vojna vniesla do našich rodín obavy, do spoločnosti rozdelenie a do obchodov nárast cien. Akoby sa dôvody na radosť vytratili.  

Keď sa však pozrieme pozornejšie vôkol seba, uvedomíme si, že aj tento náročný čas je darom. Môžeme ho prehajdákať šomraním alebo ho tvorivo zúročiť pre dobro svojej rodiny, komunity, spoločnosti i pre vlastné dobro. 

Príkladov obetavosti, ktorá povzbudzuje a mení k lepšiemu, nám uplynulé mesiace ponúkli dosť. Zo srdca vám za to ďakujeme! 

Ako poďakovanie prinášame aj toto špeciálne tlačené vydanie denníka Postoj. Pripravovali sme ho s vedomím, že letné mesiace sú darom, ktorý máme využiť na regeneráciu fyzických a duševných síl. Aby sme potom opäť dokázali naplno a s nádejou čeliť novým výzvam. 

Prázdninový špeciál je nepredajný, dostanú ho len naši pravidelní darcovia. Pridajte sa k nim, prosíme, teraz aj vy a pošleme ho aj vám.

Inzercia

Jeho stránky sme naplnili obsahom, ktorý oceníte práve v čase prázdnin. A preto hoci sa pravidelne venujeme politike, ekonomike a spoločenskému dianiu, tieto témy v tlačenom prázdninovom vydaní Postoja nenájdete. 

Namiesto toho sa môžete tešiť na inšpiratívne aj užitočné rozhovory, niekoľko zaujímavých historických exkurzov, ktoré sú prekvapivo aktuálne, ale najmä na tipy na pozoruhodné miesta u nás aj v zahraničí. 

A tak sa dozviete, ako by mala duša dovolenkovať, ktoré rehole na Slovensku v minulosti varili pivo a či je možné túto tradíciu oživiť, prečítať si môžete aj rady pre cyklistov a v neposlednom rade sa dozviete aj to, prečo skautské tábory neprestávajú fascinovať. Celkovo sa naši podporovatelia môžu tešiť na viac ako desiatku vynikajúcich textov od našich redaktorov.  

Bez podpory našich čitateľov by denník Postoj nemohol vzniknúť a plniť v slovenskej spoločnosti svoju misiu: ponúkať kvalitnú žurnalistiku a dávať hlas neraz zosmiešňovanému či podceňovanému konzervatívnemu svetonázoru, ktorý sa tak stáva čoraz dôležitejším. 

Pridajte sa k našim podporovateľom, získajte špeciálne tlačené vydanie denníka Postoj a tvorte spolu s nami najvýznamnejšie konzervatívne médium na Slovensku! 

Veríme, že aj vďaka nášmu špeciálu si vaša duša počas prázdnin naozaj oddýchne.

Inzercia

Inzercia

Odporúčame

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.