Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
30. máj 2022, 14:43

Vandalizmus proti pro-life organizáciám v USA pokračuje

Keď nie sú v bezpečí potraty, nie ste ani vy, opakujú vandali.

Minulú stredu sa obeťou vandalizmu stalo centrum krízového tehotenstva Next Step v americkom meste Lynnwood. Vandali budovu poškodili červenou farbou a rozbili minimálne päť okien.

Zábery z bezpečnostných kamier ukázali osamelú osobu, ktorá na budovu nasprejovala nápisy „Jane’s revenge“ („Pomsta Jane“) a „If abortions aren’t safe, you aren’t either“ („Pokiaľ nie sú v bezpečí potraty, nie ste v bezpečí ani vy").

Toto centrum poskytovalo ženám bezplatné tehotenské testy, vyšetrenia ultrazvukom, poradenstvo a podporu po potrate a informácie o adopcii.

Inzercia

Dnes treba vedieť

pred 8 hodinami

Smer nikdy nepôjde cestou politiky vylučovania spolupráce s inými stranami. Reaguje tak na slová ministra práce Milana Krajniaka, ktorý povedal, že Sme rodina má, pokiaľ ide o povolebnú spoluprácu, tri podmienky a Smer či Republika sa do nich v súčasnosti nezmestia. (tasr)

pred 11 hodinami

Izraelská polícia v sobotu skoro ráno v Jeruzaleme zastrelila muža, ktorý sa údajne pokúsil vytrhnúť zbraň policajtovi hliadkujúcemu pri vchode na posvätnú Chrámovú horu. Incident vyvolal obavy z ďalších násilností v čase zvýšeného napätia. (tasr)

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.