Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
27. máj 2022, 21:49

Pre požiar mobilu pasažiera sa lietadlo na letisku v Budapešti vrátilo k bráne

Cestujúci museli lietadlo opustiť.

V lietadle spoločnosti Wizz Air pripravujúcom sa na budapeštianskom Medzinárodnom letisku Ferenca Liszta na vzlietnutie začal v piatok horieť mobilný telefón jedného z pasažierov.

Lietadlo sa vrátilo k nástupnej bráne, informuje spravodajca TASR v Budapešti s odvolaním sa na agentúru MTI.

Komunikačná riaditeľka spoločnosti Budapest Airport Katalin Valentínyiová uviedla, že let spoločnosti Wizz Air smerujúci do švédskeho mesta Malmö roloval na vzletovú dráhu, keď mobilný telefón začal horieť.

Lietadlo sa vrátilo k bráne a cestujúci ho museli opustiť. Nikto sa nezranil a nebol potrebný ani zásah požiarnikov, dodala Valentínyiová.

Inzercia

Dnes treba vedieť

pred 43 minútami

Inflácia v eurozóne zrýchlila v júni na nový rekord a dosiahla 8,6 percenta. Pod túto hodnotu sa podpísal najmä ďalší rast cien energií. Vo svojom rýchlom odhade to v piatok uviedol štatistický úrad Európskej únie Eurostat. (tasr)

pred hodinou

Od prvého júla funguje Národný inštitút vzdelávania a mládeže, ktorý vznikol zlúčením 5 organizácií. Jeho cieľom je lepšia dostupnosť a adresnosť pomoci učiteľom, skvalitnenie ponuky vzdelávania či posilnenie odbornosti pre modernejšie školstvo. (tasr)

Inzercia

Inzercia

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.