Zdieľať
Tweetnuť
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
03. 02. 2016, 06:13

Július Hudáček vychytal nulu, Libor Hudáček a Cehlárik asistovali

Július Hudáček zaznamenal v utorok čisté konto v najvyššej švédskej súťaži SHL.

Örebro HK vyhralo na ľade Malmö 4:0, keď slovenský hokejový brankár zaznamenal 19 zásahov. Jeho brat Libor si pripísal dve asistencie. 

Ďalší slovenský útočník Peter Cehlárik z tímu Lulea HF prispel jednou asistenciu k víťazstvu 2:0 nad Linköpingom. V obrane víťazného tímu nastúpil Christián Jaroš. 

Švédsko, SHL - utorok: 
HV 71 - Rögle 2:3 pp a sn, Lulea HF - Linköping 2:0 (za domácich Cehlárik 0+1), MODO Hockey - Brynäs 3:5, Växjö Lakers - Skelleftea AIK 2:5, Färjestad - Frölunda 2:1, IF Malmö Redhawks - Örebro HK 0:4 (za hostí J. Hudáček 19 zásahov, L. Hudáček 0+2), Karlskrona - Djurgardens 5:6 pp

Odporúčame

Europoslanci podporili vznik platformy zameranej proti práci načierno

Europoslanci podporili vznik platformy zameranej proti práci načierno

Európsky parlament (EP) včera schválil legislatívny návrh, ktorý zakladá európsku platformu na posilnenie spolupráce orgánov členských štátov EÚ, ich odborových združení a zamestnávateľských zväzov v boji proti práci načierno a proti jej negatívnym účinkom na hospodárstvo a pracovný trh EÚ. 

Slovensko uvoľní 5,3 milióna eur na riešenie migračnej krízy

Slovensko uvoľní 5,3 milióna eur na riešenie migračnej krízy

Dobrovoľné príspevky, ktoré Slovensko prisľúbilo do fondov Európskej únie a OSN na riešenie príčin a dôsledkov súčasnej migračnej krízy, predstavujú spolu sumu 5,3 milióna eur. Sumár vypracovalo ministerstvo zahraničných vecí. Vláda by dnes mala schváliť ich vyplatenie.

Požiadavky učiteľov sa majú riešiť po voľbách

Požiadavky učiteľov sa majú riešiť po voľbách

Problematika učiteľských platov a financovania školstva sa má riešiť až po marcových parlamentných voľbách. Vyplynulo to z dnešného viac ako dvojhodinového mimoriadneho zasadnutia Výboru NR SR pre vzdelávanie, mládež, vedu a šport, ktorý zasadol z podnetu opozičných poslancov.