Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
28. január 2016

Biskup Lach reaguje na predsedu vlády

Prinášame stanovisko predsedu Rady pre pastoráciu v zdravotníctve KBS Mons. Milana Lacha SJ na vyjadrenia predsedu vlády SR Roberta Fica z 27. januára 2016.

„Ja, ako biskup gréckokatolíckej cirkvi a predseda Rady pre pastoráciu v zdravotníctve, ako aj ostaní členovia tejto Rady, vychádzajúc z našich skúseností a kompetencií, sme dostatočne autonómni na to, aby sme sa rozhodovali sami, a nie na základe názorov akejkoľvek politickej strany vrátane KDH.“

 

Inzercia

Odporúčame

Čínske akcie padli na nové 1-ročné minimum

Čínske akcie padli na nové 1-ročné minimum

Index CSI300, na ktorom sú najväčšie firmy kótované na burzách v Šanghaji a Šen-čene, dnes klesol o 2,6 % na 2853,76 bodu. Šanghajský Composite stratil 2,9 % a uzavrel na 2655,66 bodu. Klesli aj japonské a americké burzy.

NATO zvažuje požiadavku USA na poskytnutie systému AWACS

NATO zvažuje požiadavku USA na poskytnutie systému AWACS

Generálny tajomník NATO Jens Stoltenberg dnes oficiálne oznámil, že Spojené štáty požiadali alianciu, aby poskytla prieskumné lietadlá systému AWACS na podporu medzinárodnej koalície bojujúcej proti extrémistickej organizácii Islamský štát na Blízkom východe.

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, ktorí prispievajú od 5,- € mesačne alebo 60,- € ročne. Pridajte sa k nim teraz, prosím.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.