24. január 2016, 19:19

Neapol zvíťazil nad Sampdoriou. Hamšík strelil gól

V nedeľnom zápase Neapol zdolal v Janove Sampdoriu 4:2.

Už po deviatich minútach hry nedal brankárovi domácich šancu argentínsky útočník Gonzalo Higuain a v 18. minúte strelil druhý gól Neapola z pokutového kopu Lorenzo Insigne. Pred koncom prvého polčasu stihla Sampdoria znížiť zásluhou Carlosa Correu.

V 60. minúte si kapitán SSC Marek Hamšík poradil vo vápne s tromi hráčmi súpera a zvýšil na 3:1. Iskierku nádeje vykresal pre Janovčanov Eder, no striedajúci Belgičan Dries Mertens stanovil konečný výsledok 4:2. V drese domácich vybehol na trávnik v 80. minúte slovenský reprezentant do 21 rokov Dávid Ivan.

Neapol vedie tabuľku s päťbodovým náskokom na Juventus Turín, "stará dáma" má však pred sebou večerný domáci zápas s rímskym AS.

pred 10 minútami

Súdna rada skončila verejné vypočutie uchádzačov na 29 voľných miest sudcov Najvyššieho správneho súdu. Dovedna pred Súdnu radu predstúpilo 30 uchádzačov. Výsledky výberového konania budú známe po verejnom hlasovaní vo štvrtok. (tasr)